Hızlı Rezervasyon Sanal Tur

İADE - İPTAL SÖZLEŞMESİ

HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.bofhotels.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.bofhotels.com sitesinin tüm hakları BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ’ye aittir. www.bofhotels.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.bofhotels.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.bofhotels.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:

www.bofhotels.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.bofhotels.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.bofhotels.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.bofhotels.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.bofhotels.com ‘un Rezervasyon kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.bofhotels.com sitesinin sahibi BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ’nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?

www.bofhotels.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.bofhotels.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.bofhotels.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.bofhotels.com ve sahibi BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.bofhotels.comsayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.bofhotels.com sitesi ve sahibi BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ‘ye sorumluluk yüklenemez.

www.bofhotels.com ve sahibi BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.bofhotels.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş www.bofhotels.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş ‘ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

İADE - İPTAL SÖZLEŞMESİ

Rezervasyonlar

Bir ya da daha fazla konuk odası ayırtmak için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekir. Bu bilgiler, kredi kartı şirketinizden otelimizin onay talep etmesini sağlar. Bu, kredi kartı limitlerinin olası harcamaları mümkün kılıp kılmadığını onaylamada standart prosedür dür.

Vardığınızda ayırttığınız gece sayısının karşılığında ödeme yapmanız istenir. Resepsiyon görevlilerimiz ödemeleri kredi kartı veya nakit kabul ederler. Hotel, 5 odadan fazla rezervasyonları kabul etmez. Konuk odanız, varış gününüzde saat 14:00 den itibaren kullanılabilir. Odayı, ayrılma gününüzde saat 12:00 önce boşaltmanız istenir.

Rezervasyonunuzu değiştirme

Rezervasyonunuzu iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz bunu, onaylanan varış gününden 24 saat öncesine kadar (gün 00:00’da (CET) başlar) ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Yeni rezervasyonunuzu ya da iptalinizi onaylayan bir e-posta alırsınız.

İptal

İptal etmek zorunda olmanız durumunda bunu, çevrimiçi iptal işlevini kullanarak ya da doğrudan otel ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. İptal, onaylanan varış gününden 24 saat öncesine kadar (gün 00:00’da (CET) başlar) ücretsizdir. Beklenen varışınızdan önceki 24 saat içinde yapılan iptaller, ilk geceki tutarınız olarak faturalandırılacaktır. Hiçbir şekilde iptal edilmeyen bir rezervasyon da ilk geceki tutarınız olarak faturalandırılacaktır. Otel, bu ücreti kredi kartınıza yansıtacaktır ve iptal ile ödemenizi e-posta aracılığıyla onaylayacaktır. Değişiklik ya da iptal durumunda rezervasyonun toplam ücreti alınacaktır. Hiçbir şekilde gelmeme durumunda rezervasyonun toplam ücreti alınacaktır. Aksi halde bir gece cezai işlem uygulanacaktır.

Yapılan Rezervasyonunuzdan erken ayrılmanız durumunda, toplam ücret tarafınızdan talep edilecektir.

Geri ödemesiz rezervasyon politikası

Ön ödeme:

Geri ödemesiz bir rezervasyon yapıldığında rezervasyonun toplam ücreti, rezervasyon gününde alınacaktır. Bu ödeme, geri ödemesizdir.